Vizelerle savaştın, finalleri zor atlattın, tam rahatladım derken staj sıcak yaz günleri kavuruculuğunu arttırdı. Biz de  biraz nefes almaya ihtiyacın olduğunu düşündük ve sana sınırsız müzik, film ve eğlence dolu bir yaz festivalleri içeriği hazırladık. Bu festivaller genelde her yıl düzenli olarak gerçekleşirler. Hadi kendine bir iyilik yap ve yaz festivalleri 2019 takvimine eklemeye başla, bunu hakediyorsun.


Ankara Gençlik Festivali

Ankara’nın en büyük gençlik yaz festivali Ankara Gençlik Festivali  7-8-9 Haziran’da Section Part’ta. Birbirinden başarılı sanatçının yer alacağı etkinliklerde konaklamak isteyen müzikseverler için kamp alanı da mevcut. Her yaştan misafirin katılabileceği festivalde 18 yaş sınırı da bulunmamakta. Festivale katılacak kadro ise şu şekilde;

 • Teoman
 • Hayko Cepkin
 • Ceza
 • Cem Adrian
 • Şehinşah
 • Pera

gibi ünlü isimlerle Ankara sıcakları kavurmadan arkadaşlarınla yazı karşılayabilirsin.

Tarih: 7-9 Haziran

Ücret: 140 TL Kombine bilet fiyatı

Yer: Ankara


Diyarbakır Müzik Festivali

Diyarbakır Festivali ile müziğe ve eğlenceye doymaya hazır mısın? 9 Haziran Z Restaurant Açıkhava’da Selda Bağcan ve Mehmet Erdem ile başlayan konserler, 10 Haziran’da Teoman, Sagopa Kajmer ve Feridun Düzağaç’ın sahne performanslarıyla devam edecek. Bayramdan hemen sonra sınavlar bitmişken müziğin akışına kendini bırakıp bu muhteşem konserlerle sınav stresini atabilirsin.

Tarih: 9-10 Haziran

Ücret: 56 TL Günlük bilet fiyatı

Yer: Diyarbakır


Enfest Sokak Lezzetleri Festivali

Bu festivalde ne var acaba dediğiniz duyar gibiyiz !

Ankara’nın en eğlenceli,en lezzetli,en sohbeti bol festivali Enfest Sokak Lezzetleri 19-23 Haziran 2019 tarihinde Congresium’da. Bu festival gününün güzel geçmesini sağlayacak, arkadaşlarınla-ailenle beraber vakit geçirebileceğin, şehrin karmaşasından uzakta ama şehrin tam ortasında bir terasta  en güzel tatları keşfedip, konserlerle açık havanın tadını çıkarmaya var mısın?

En lezzetli markalar, en güzel sahne performansları, en şahane tatlılar, en güzel müzikler, en yaratıcı tasarımcılar, en kahkahası bol oyunlar bu festivalde seni bekliyor olacak. Avantajlı dönem fiyatlarından faydalanmak için biletini şimdi almanı öneririz.

Tarih: 19-23 Haziran

Ücret: 35 TL Günlük bilet fiyatı

Yer: Ankara


Samsun Gençlik Festivali

Karadeniz’in tek büyük festivali sürüyor! Karadeniz’in tek büyük festivali olma unvanını taşıyan Samsun Gençlik Festivali bu yıl 20-23 Haziran 2019 tarihleri arasında Sheraton Grand Beach’te  3. kez gerçekleşecek. Başta Samsun olmak üzere Karadeniz’in dört bir yanından gelen müzik severlerin akınına uğrayan Samsun Gençlik Festivali gençliğin en sevdiği grup ve sanatçıları bir araya getiriyor. Hey Samsunlu haziran sıcaklarını geride bırakıp  Samsun’un eşsiz festivalinin tadını çıkarmaya var mısın?

Tarih: 20-23 Haziran

Ücret: Kamp+Kombine bilet fiyatı 132 TL

Yer: Samsun


Kuşadası Gençlik Festivali

4. Kez gerçekleşecek Kuşadası Gençlik Festivali bu yıl 10-14 Temmuz 2019 tarihleri arasında senin gibi müzikseverlerle buluşacak. 5 gün boyunca müzik dünyasının yıldızlarına ev sahipliği yapacak Kuşadası Gençlik Festivali her zaman iyi müzik sloganıyla Kuşadası Belediyesi işbirliği ile Kuşadası Davutlar Bölgesi Sevgi Plajı’nda gerçekleşecek. Denize sıfır festivalin bu yılki kadrosu henüz açıklanmadı. Takibe almanı öneririz.

Tarih: 10-14 Temmuz

Ücret: 165 TL Kombine bilet fiyatı

Yer: Kuşadası


MilyonFest İstanbul

İstanbul’un en büyük açıkhava müzik festivali sürprizlerle geliyor! İstanbul’da bugüne dek yapılmış en büyük açık hava müzik festivali olma özelliği taşıyan MilyonFest İstanbul bu yıl 18-21 Temmuz 2019 tarihleri arasında düzenlenecek. Festivalde yer alacak şarkıcı kadrosuda şu şekilde:

 • MFÖ
 • Şebnem Ferah
 • Athena
 • Duman
 • Ceza Manga
 • Cem Adrian, Feridun Düzağaç, Pamela, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Adamlar, Sena Şener, Deniz Tekin, Umut Kuzey, Aslı Gökyokuş

Sınırlı Sayıda 1 alana 1 bedava Kampanyalı Bilet Fiyatından yararlanmak için biletini şimdi al ve ardından festivalde geçireceğin zamanı düşünerek sınavlara daha motive olmuş bir şekilde hazırlanabilirsin.

Tarih: 18-21 Temmuz

Ücret: 121 TL Kombine bilet fiyatı

Yer: İstanbul


Trakya Fest

Trakya bölgesinin ilk müzik festivali Trakya Fest 18-19-20-21 Temmuz’da Uzunkum, Mavikum Beach’de. Ben deniz severim, hem güneşlenmeye ihtiyacım var” diyenlere şöyle alalım. Saros Körfezinin soğuk suları tam sana göre. Gündüz denizin, güneşin tadını çıkardıktan sonra gece müziğe doymak için Trakya Fest seni çağırıyor. Tabii istersen tek gün de katılabilirsin, bolca opsiyon mevcut. 18-21 Temmuz tarihlerini hemen takvimde işaretlemeni öneririz. Her sene binlerce gencii onlarca sanatçıyla buluşturan Trakya Fest 2019 yılında 18-21 Temmuz tarihleri arasında Mavikum Beach’de sizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Trakya Fest geçtiğimiz yıllara göre daha büyük bir kamp ve festival alanıyla yeniden karşımızda. Gündüz, eşsiz Saros Körfezi’nin sakin denizinin akşam ise müzik çeşitliliği ile ruhunda oluşacak dalgaların tadını çıkarmaya davetlisin. Bu büyüleyici festivalin sanatçı kadrosu şu şekilde ;

 • Edis
 • Ezhel
 • BenFero
 • Büyük Ev Ablukada
 • Feridun Düzağaç
 • Suzan Kardeş
 • Gazapizm
 • Gaye Su Akyol, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Dolu Kadehi Ters Tut, Pera

Yaz kum denizin oluştuğu festival için istenen fiyatsa 120.00 TL.

Tarih: 18-21 Temmuz

Ücret: 120 TL Kombine bilet fiyatı

Yer: Tekirdağ


Bozcaada Caz Festivali

Yaz planlarını şimdiden yapmak isteyenler için festival bu yıl 19-20-21 Temmuz 2019 tarihlerinde üçüncü kez gerçekleşecek. Bozcaada Caz Festivali bu sene yeniden Bozcaada’da müziğe ve sanata dair pek çok şeyle karşılaşılacak bir festival deneyimi yaşatacak. Açık hava enerjisiyle caz ve doğaçlama müziğini buluşturan Bozcaada Caz Festivali, ilk iki senesinde gördüğü ilginin heyecanıyla üçüncü yılına hazırlanıyor.

Bozcaada Caz Festivali kapsamında; Bozcaada’nın çeşitli yerlerinde sürpriz konserler, gastronomi etkinlikleri, çocuk atölyeleri, beden odaklı atölyeler, Bozcaada keşif rotaları, tadım etkinlikleri ve sosyal projeler gibi etkinliklere rastlayacağınız programı ile festival, enerjisini tüm Bozcaada’ya yayıyor olacak.  Rengarenk içeriklerle dolu bu festival deneyim olarak sana çok şey katacağa benziyor biletini alabilir ve temmuz tatilini doyasıya yaşayabilirsin.

Tarih: 19-21 Temmuz

Ücret: 360 TL Kombine bilet fiyatı

Yer: Bozcaada


MilyonFest Arsuz Hatay

Hatay yaz sıcaklarına buzz gibi estirecek MilyonFest Arsuz Hatay festivali tam olarak 26-27-28 Temmuz 2019 tarihleri arasında düzenlenecek.Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği birçok büyük festivalde yüz binlerce genci rock ve alternatif müziğin yıldızlarıyla buluşturan Milyon Yapım yepyeni festivalini Hatay’ın doğa harikası ilçesi Arsuz’ da gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Tarihi, turizmi ve kültürel değerleri ile ön plana çıkan Arsuz bu kez de ilk kez gerçekleştirilecek olan unutulmaz bir festival şölenine ev sahipliği yapacak. Bu festival için ayrıca sana ve arkadaşına Sınırlı Sayıda 1 alana 1 bedava Kampanyalı Biletler dağıtıyorlar, yararlanmak için biletini önceden ayırtmanı tavsiye ederiz.

Kamp+Kombine bilet fiyatı 132.00 TL!

Tarih: 26-28 Temmuz

Ücret: 132 TL Kombine bilet fiyatı

Yer: Hatay


Kuzey Fest

Türkiye’nin en kuzeyinin festivali Kuzey Fest, 2-3-4 Ağustos’ta Sinop’ta! “Yeşilin ve mavinin buluşma noktası Karadeniz’de müziğe ve eğlenceye doymaya hazır mısın? Türkiye’nin en mutlu şehri Sinop’ta mutluluklarımızı paylaşmaya onlarca sanatçıyı dinleyip Karadeniz’in eşsiz doğasında kamp yapmaya Kuzey Fest’e seni de bekliyoruz. Geçtiğimiz üç yılda Erikli’de Trakya Fest’i gerçekleştiren Orfe Organizasyon tarafından düzenlenecek olan Kuzey Fest’in sanatçı kadrosu ve günlük festival programı çalışmaları devam etmekte, ama senin için kimlerin katılacağını listeledik;

 • Adamlar
 • Bedük
 • Ben Fero
 • Bulutsuzluk Özlemi
 • Büyük Ev Ablukada
 • Can Bonomo
 • Dolu Kadehi Ters Tut
 • Deniz Tekin
 • Edis
 • Ezhel
 • Feridun Düzağaç
 • Gazapizm
 • Mabel Matiz
 • Melek Mosso
 • Nilipek
 • Niyazi Koyuncu, Nova Norda, Ozbi, Selçuk Balcı, Yüzyüzeyken Konuşuruz

Say say bitmez bir çok ünlüyü canlı dinleme fırsatı bu festivalde seni bekliyor.

Tarih: 2-4 Ağustos

Ücret: 100 TL kombine bilet

Yer: Sinop


MilyonFest Mersin Erdemli

Türkiye’nin önde gelen sanatçılarıyla gerçek bir rock tatili deneyimi sunuyor! Milyon Beach Erdemli’de 3. Kez gerçekleşecek MilyonFest Mersin bu yıl 15-18 Ağustos 2019 tarihleri arasında düzenleniyor. 4 gün boyunca Türkiye’nin önde gelen sanatçılarına ev sahipliği yapacak MilyonFest Mersin müzikseverlere gerçek bir rock tatili deneyimi sunacak. Sahil kumlarının üzerinde, denizin hemen dibinde hem müziğe hem de denize doymak istersen bu festival seni bekliyor.

Tarih: 15-18 Ağustos

Ücret: 192.50 TL kamp+Kombine bilet fiyatı

Yer: Mersin


Zeytinli Rock Festivali

Türk Rock Müziğinin Geçit Töreni Yıla Damgasını Vurmaya Hazırlanıyor!  6. Kez gerçekleşecek Türk Rock müziğinin geçit töreni Zeytinli Rock Festivali  28 Ağustos – 1 Eylül 2019 tarihleri arasında Edremit Akçay Sahili’nde düzenlenecek. Her yıl büyüyerek ve güçlenerek Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük festivali olma unvanını kazanan Zeytinli Rock Festivali, ülkenin dört bir yanında yapılan yeni festivallere ilham kaynağı olurken bir yandan da ülkemizdeki kamplı festival kültürünün yerleşmesi ve gelişmesini de sağlıyor. Geçtiğimiz yıl 5 gün boyunca 75’ten fazla sanatçıyı ağırlayan festivalin bu yılki kadrosu henüz açıklanmadı.  Tabi vakit kaybetmeden arkadaşlarını toplayıp biletlerinizi alabilirsiniz.

Tarih: 28-1 Eylül

Ücret: 192.50 TL Kombine bilet fiyatı

Yer: Edremit


MilyonFest Eskişehir

26-29 Eylül 2019 tarihlerinde Eskişehir Mola Tesisleri’nde gerçekleşecek. Renkli görüntüleriyle tüm ülkenin hafızasında yer eden unutulmaz festival devam ediyor! Yağmurlu hava ve yoğun fırtınaya rağmen konser alanını terk etmeyen binlerce gencin muhteşem görüntülerine sahne olarak yurtdışındaki festivalleri aratmayan MilyonFest Eskişehir doyasıya eğlenen katılımcılar renkli görüntüleriyle tüm Türkiye’nin hafızalarında yer etmişti. Ee bu kadar sevdalıyı görünce yağmur çamura rağmen eğlenmeye devam eden gençler için yeni bir festival daha geliyor sen de biletini alabilir okullar açılırken de eğlenceye devam edebilirsin. Yaz bitiyor diye festivaller bitecek değil ya 🙂

Tarih: 26-29 Eylül

Ücret: 132 TL Kamp+Kombine bilet fiyatı

Yer: Eskişehir


MilyonFest Konya

MilyonFest Konya 4-5-6 Ekim, Grand Hotel’de. Yıl boyunca Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirdiği birçok büyük festivalde yüz binlerce genci rock ve alternatif müziğin yıldızlarıyla buluşturan Milyon Yapım bu kez İç Anadolu’nun kalbinde, zengin tarihi ve kültür mirasıyla ülkemizin en görkemli şehirlerinden Konya’ya geliyor! Grand Hotel Konya’da gerçekleşecek festival bölgenin ekonomik kalkınmasına da katkıda bulunmayı hedefliyor. Konya’nın kavurucu sıcaklarına birebir gelecek eminiz. Hem şehrine katkıda bulunup hem de kendine bir şeyler katmak istiyorsan bu festival tam sana göre.

Tarih: 4-6 Ekim

Ücret: 88 TL Kombine bilet fiyatı

Yer: Konya


Unutma arada nefes alıp kendine vakit ayırmak iyidir. Robot değiliz ya öğrenciliğin tadını festivallerle çıkarmak gerekir, şimdiden iyi eğlenceler dileriz.


burs ara görseli
Burs mu arıyorsun? O zaman tıkla!