Sınavlar bitmişken havalarda güzelleşirken, evden dışarı çıkmanın vakti geldi de geçiyor. Sanat ve eğlence ile dolu bir ay geçirmeye hazırsanız, sizin için şubat ayı etkinlik rehberini hazırladık. Rehberimizi bölgelere ayırdık böylece kendi bölgenize özel tüm etkinlikleri tek başlık altında bulabilirsiniz. Haydi başlayalım! 

Marmara Bölgesi

Konserler 

Cem Adrian Konserleri

Kaynak

Sesiyle olduğu kadar var olan şarkıları yeniden yorumlamasıyla büyük ses getiren Cem Adrian şubat ayında Marmara Bölgesinde aktif bir şekilde konserler vererek, sevenleriyle buluşacak. Kendisini sahip olduğu güçlü ve kimilerine değişik gelen sesi ile tanıdık biriymiş gibi hissettiriyor. Konserlerinde hem kendi yazdığı hem de yeniden yorumladığı türkülere yer vererek, dinleyenleri müziği hisettirmeye çağırıyor.

Tarih: 1 Şubat Dorock XL Kadıköy, 2 Şubat Mall of İstanbul, 12 Şubat Caddebostan Gösteri Merkezi, 14 Şubat Aqua florya Avm

Yer: İstanbul

Bilet Fiyatı: 67.75 TL

Biletler ve etkinlik ayrıntıları için buraya bakabilirsiniz.


Yeni Türkü Konserleri

Uzun bir aradan sonra çıkardıkları yeni albümleriyle Yeni Türkü sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Türkünün aykırı hali Yeni Türkü yeni albümlerini sevenlerinin beğenisine sunacak. Size de bu hazzı canlı yaşamak düşüyor.

Tarih: 7 Şubat  Mask Beach, 12 Şubat Radio Pub, 25 Şubat Sabancı Km, 16 Şubat Çorlu Halk Eğitim Merkezi

Yer: İstanbul, Sakarya, Kocaeli, Tekirdağ

Bilet Fiyatı: 56 TL

Biletler ve etkinlik ayrıntıları için buraya bakabilirsiniz.


Bora Duran Konserleri

Türk pop müziğinin seslerinden olan Bora Duran Türkiye genelinde konserler vermeye hazırlanıyor. Kimileri onu yeni çıkan albümü ile tanısa da kendisi 2011 den beridir müzik yapıp besteliyor. Eğer siz de Türk pop müziğini seviyorsanız Bora Duran konseri sizi bekliyor.

Tarih: 1 Şubat Masklive Beylikdüzü, 7 Şubat Pikap performans, 21 Şubat Radio Pub, 28 Şubat Casablanca bistro 

Yer: İstanbul, Sakarya, Çorlu, Niğde

Bilet Fiyatı: 59.50 TL

Biletler ve etkinlik ayrıntıları için buraya bakabilirsiniz.


Emir Can İğrek Konserleri

Kaynak

Son dönemde adını sıkça duyduğumuz başarılı genç yetenek Emircan İğrek Türkiye genelinde kendi yazdığı şarkılarını sevenleriyle buluşturuyor. Siz onu yeni tanısanız da müzik geçmişi göz doldurucu. İşte bu yüzden çıkardığı albümüyle başarı yakalamasına şaşırmıyoruz. 

Tarih: 1 Şubat Hayal Kahvesi Çubuklu, 2 Şubat Kadıköy Halk Eğitim Merkezi, IF Performance Hall

Yer: İstanbul 

Bilet Fiyatı: 56.50 TL

Biletler ve etkinlik ayrıntıları için buraya bakabilirsiniz. 


Şarlo Stage Bursa Konserleri

Hem nostaljik hem de rockn roll ruhunu yaşamak isteyenler, bu şubatta farklı sanatçıların yer alacağı Şarlo Stage konserlerine kimler geliyor bakabilirsiniz. Yonca Evcimik ile 90’lar partisi, Kaan Tangöze ve Kurtalan Ekspress ile müzik keyfine doyabileceksiniz.

Tarih:14 Şubat Kurtalan Ekspress, 22 Şubat Yonca Evcimik, 29 Şubat Kaan Tangöze

Yer: Bursa Şarlo Stage

Bilet Fiyatı: 65 TL

Biletler ve etkinlik ayrıntıları için buraya bakablirsiniz.


Şerefiye Sarnıcı Klasik Müzik Konserleri

“İstanbul’un binlerce yıllık tarihi mekanlarından Şerefiye Sarnıcı, “Klasik Müzik Konserleri’ne ev sahipliği yapıyor. Klasik müzik tutkunlarını böylesine tarihle iç içe girmiş bir mekanda klasik müzik dinletileri ve konserleri bekliyor.

Tarih: 15 Şubat, 22 Şubat, 29 Şubat

Yer: Şerefiye Sarnıcı

Bilet Fiyatı: 46.50 TL

Biletler ve etkinlik ayrıntıları için buraya bakabilirsiniz.


Sagopa Kajmer Konserleri

Rap müziğin eskimeyen seslerinden olan Sagopa Kajmer, yeni ve eski albümünden söyleyeceği şarkılarıyla hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Tarih: 20 Şubat Hayal Kahvesi Bandırma, 21 Şubat Club Inferno

Yer: Balıkesir, Bursa

Bilet Fiyatı: 67.50 TL

Biletler ve etkinlik ayrıntıları için buraya bakabilirsiniz.


Jolly Joker Bursa Konserleri

Kaynak

Birbirinden ünlü yıldızların sahnenin tozunu attıracağı yıldızlar geçidine hazırsanız, hangi konserlerin olacağını sıralayalım. Levent Yüksel, Haluk Levent, Hayko Cepkin, Hakan Altun, Zeynep Bastık, Merve Özbey, Buray ve Gökhan Türkmen’in yer alacağı konserler bu şubatta hız kesmeden devam edecek. 

Tarih: 1 Şubat- 29 Şubat arası

Yer: Jolly Joker Bursa

Bilet Fiyatı: Ortalama 79.50 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz.


Pikap Performans Tekirdağ Konserleri

Her tarzdan şarkıcının yer alacağı, dopdolu konserler geçidi Tekirdağlı gençlerle buluşmaya hazırlanıyor. Ceg, Bora Duman, Cem Adrian, Leman Sam, Pamela gibi isimlerle farklı tarzların bir arada olduğu bu konserler dinleyenlerde keyifli anılar bırakacak.

Tarih: 5 Şubat – 29 Şubat arası

Yer: Pikap Performans Tekirdağ

Bilet Fiyatı: 45 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz.


Hayal Kahvesi Kocaeli Konserleri

Rap müzikten pop müziğine, 90’lar müziğine kadar farklı kulvarlardaki birbirinden ünlü şarkıcılar Kocaeli Hayal Kahvesinde ağırlanacak. Şebnem Ferah, Duman, Patron, Nil ipek, Gece yolcuları, Göksel, Feridun Düzağaç gibi isimlerin ağırlandığı konserler her tür dinleyiciye hitap ediyor.

Tarih: 1 Şubat – 29 Şubat arası

Yer: Hayal Kahvesi Kocaeli

Bilet Fiyatı: 56.50 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya tıklayabilirsiniz.


Tiyatrolar 

Müjdat Gezen Tiyatrosu M. Kemal

Kaynak

Yılmaz Özdil’in kaleme aldığı Atatürk‘ün biyografisinin oyunlaştıran Müjdat Gezen izleyiciye hem gururlu hem de duygusal anlar yaşatıyor. Atatürk’ün hayatından kesitleri aktaran bu oyunda M. Kemal’in Atatürk olurken yaşadığı zorlukları ve verdiği zorlu savaşı perdeye aktarıyor. Geçmişini tekrardan hatırlamak ve Türkiye’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü anmak isteyen herkesi bekliyor bu oyun. 

Tarih: 1 Şubat – 29 Şubat arası

Yer: Müjdat Gezen Tiyatrosu/İstanbul, Caddebostan Kültür Merkezi/İstanbul, Yenimahalle Nazım Hikmet Kültür Merkezi/Ankara 

Bilet Fiyatı: Tam 90 TL – Öğrenci 70 TL 

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz.


Suit – Düğün Dündü Bugün Bugün

Kaynak

Hayatınızın aşkını bulduğunuzu sandığınız anda tam da evleneceğiniz gün doğru insan karşınıza çıksa siz ne yapardınız? Bu işin içinden çıkılmaz durumun ustaca işlendiği bu oyun, izleyenlere gülme garantisi veriyor.

Tarih: 1 Şubat – 29 Şubat arası

Yer: Duru Ataşehir / İstanbul, Profilo Kültür Merkezi / İstanbul, Mall of İstanbul MOİ Sahne / İstanbul, Akatlar Kültür Merkezi / İstanbul

Bilet Fiyatı: 79 TL

Bİletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz.


Etekler ve Pantolonlar

Evliliklerinde mutlu olmayan ve aldatılan kadınların birbiriyle dertleştikten sonra aslında toplumun kendilerini görmek istedikleri şekilde hareket ettiklerini fark ettikleri güldürürken düşündüren bir oyun. Toplum baskısının evlilik müessesesine nasıl yansıdığını ve kadınların bu algıyla savaşını anlatan güncel bir oyun olma özelliğinde.

Tarih: 6 Şubat – 26 Şubat arası

Yer: Kadir Has gösteri merkezi Kayseri, Meb şura Ankara, Bursa Tayyare KM, Barış Manço KM Bandırma, Ataköy KM İstanbul

Bilet Fiyatı: Tam 78.50 TL – Öğrenci 68.50 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz. 


Ege Bölgesi 

Konserler 

Ooze Venue Konserleri İzmir

İzmir’in önde gelen canlı performans mekanı Ooze Venue, aylık programlarıyla rock ve pop müziğin öne çıkan isimlerini müzikseverlerle buluşturuyor. İlyas Yalçıntaş, Soner Arıca, Dolu Kadehi Ters Tut, Teoman, Levent Yüksel, Cem Belevi, Cem Adrian, Pentagram, Merve Özbey gibi birbirinden ünlü isimler İzmir’i müziğe doyurmaya hazırlanıyor.

Tarih: 1 Şubat – 28 Şubat arası

Yer: Ooze Venue İzmir

Bilet fiyatı: Ortalama 70 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz.


The Big One Aydın Konserleri

Şubat ayını evde geçirmek istemeyen Aydınlılar için 5 yeni konser haberimiz var. Soner Arıca, Cem Belevi, Feridun Düzağaç, Çelik ve Koray Avcı konserleri bu ayda müzikseverlerle Aydın’da buluşuyor.

Tarih: 7 Şubat – 28 Şubat arası

Yer: The Big One Aydın 

Bilet fiyatı: Ortalama 56.50 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz.


Hayal Kahvesi Manisa Konserleri

Anıl piyancı ve Ceg, Taladro, Manga, Cem Adrian, Haluk Levent konserleri Hayal Kahvesi Manisa şubesinde hayranlarıyla buluşuyor. bu konserler kulaklarınıza iyi gelecek.

Tarih: 21 Şubat – 29 Şubat arası

Yer: Hayal Kahvesi Manisa

Bilet Fiyatı: Ortalama 78.50 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya tıklayınız.


Route Denizli Konserleri

“Denizli’ye özgün ve kaliteli bir mekan kazandırmayı hedefleyen Route’ta; mimarisi, deneyimli ekibi, farklı çizgisiyle çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.” Bu ayki konukları ise: Pera, İlkay Akkaya, Velet, Adamlar, Fatma Turgut, Dolu Kadehi ters Tut, Ceylan Ertem gibi birbirinden ünlü yıldızları sahnesinde ağırlamaya hazırlanıyor.

Tarih: 5 Şubat – 20 Şubat arası

Yer: Route Denizli

Bilet Fiyatı: Ortalama 50 TL 

Biletler ve etkinlik detayları için buraya tıklayabilirsiniz.


Tiyatrolar 

Tak Tak Takıntı

Kaynak

“Tak Tak Takıntı”, gündelik yaşam içinde kıyısından geçtiğimiz, farkına varmadığımız, sıradan sandığımız küçük olayları örtülerinden sıyırıp önümüze koyan muhteşem bir güldürü. Küçük Prens, “Aslolan göze görünmez.” diyor. “Tak Tak Takıntı, göze görünmeyenin peşinde bir güldürü.’’ Mottosuyla izleyene güldürme sözü veriyor. 

Tarih: 9 Şubat – 10 Şubat 

Yer: İzmir Bostanlı Suat Taşer T., Muğla Marmara Koleji KM., 

Bilet Fiyatı: 90 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz.


Emlakçıyı Beklerken 

Kaynak

“Ev kiraya verilsin diye emlakçıya bırakılan bir anahtar ve o anahtarı eline geçiren dünyanın en düzenbaz emlakçısı Ferruh Yapar”. Hazır boş ve kurulu evi bulunca çapkınlık yapmaya karar veren Ferruh’un eve bir konsomatris çağırması ile başlayan olaylar zincirine her seferinde yeni bir karakterin oyuna dahil olmasıyla işler karmaşıklaşıyor. Eklenen karakterlerle izleyiciyi komedi tufanına sürükleyen bu oyunda izleyende stres, sinir kalmıyor. 

Tarih: 9 Şubat – 11 Şubat 

Yer: Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu / İzmir, İzmir AKM Tiyatro Salonu / İzmir, Narlıdere AKM

Bilet Fiyatı: Tam 79 TL – Öğrenci 59 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz.


Romeo ve Juliet Ya Ölmeseydi?

Kaynak

Shekespeare’ in unutulmaz eseri, çağın en büyük aşıkları Romeo ve Juliet, intihardan kurtulup evlenselerdi ne olurdu? Evlilik aşkı öldürür mü? Çocuk aşkın meyvesi midir? sorularının yanıtını Ephraim Kishon bu çılgın komedi ile veriyor. Adından bile değişik senaryolar kurduğumuz bu oyun için izleyicileri ilginç şeylerin beklediği kesin.

Tarih: 5 Şubat – 12 Şubat

Yer: Sahne Tozu Tiyatrosu Fehmi İşgören Sahnesi İzmir

Bilet Fiyatı: 28.50 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz.


Seninle Evlenir Miyim? 

İki farklı karaktere ve zevklere sahip Baran ve Cansu’nun birbirini gördüklerinde farklı duygulara kapılmasıyla başlayan ilişkilerini anlatıyor oyun. Cansu Baran’ın ona uygun olmadığını aralarındaki kültürel uyuşmazlığı sezse de, Baran yalanlarla kendini başka biri olarak gösteriyor. Oyun ilerledikçe bu yalanlar ortaya çıkıyor. Hem komik hem de trajik bir tanışma hikayesini izleyiciyle buluşturuyor. “Tanışma, heyecan içinde gerçekleşen ilk buluşma, kıskançlık, aldatma, evlilik hazırlıkları, düğün, evlilikte akrabaların çiftlere etkisi, bir birlikteliği yürütmenin zorlukları gibi konuların tümü komedi dozu yüksek bir üslup ile sahneye taşınıyor.”

Tarih: 14 Şubat 

Yer: Aydın KM

Bilet Fiyatı: Tam 68 TL – Öğrenci 58 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz. 


İç Anadolu bölgesi

Konserler 

IF Performance Hall Ankara Konserleri

Müzik severlerin uğrak mekanı olan IF Performance Hall, 1 adet barı, 8 kişilik performans sahnesiyle geniş bir alanda müzik keyfini dinleyicisiyle buluşturuyor. Bu ayki konukları: Zakkum, Eda Baba, Adamlar, Emircan İğrek, Murda, Sena Şener gibi müziğin soul ritimlerini hissettiren şarkıcılar olacak. 

Tarih: 1 Şubat – 20 Şubat arası

Yer: IF Performance Hall Ankara 

Bilet Fiyatı: Ortalama 50 TL 

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz. 


Jolly Joker Ankara

Jolly Joker Ankara 1.600 kişilik kapasitesiyle Ankaralı müzikseverlere hizmet vermeye hazır. Bu ayki konukları ise: Cem Adrian, Hakan Altun, Ceylan Ertem, Mazhar Alanson, Can Bonomo, Nil Karaibrahimgil gibi isimler yer alacak. 

Tarih: 1 Şubat – 29 Şubat

Yer: Jolly Joker Ankara 

Bilet Fiyatı: Ortalama 70 TL 

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz. 


IF Performance Hall Eskişehir

Feridun Düzağaç, Gökhan Türkmen konserleri şubat ayında müzik severlerin ayağına geliyor. Akustik tarzda olacak Konserler dinleyiciyi müziğe doyuracak. 

Tarih: 7 Şubat – 29 Şubat 

Yer: IF Performance Hall Eskişehir 

Bilet Fiyatı: 56.50 TL 

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz. 


Selçuklu Kongre Merkezi Anadolu Oditoryum Konserleri

Hem Konserler hem de tiyatro etkinlikleriyle Konya’nın en renkli etkinlik yelpazesine ev sahipliği yapıyor. Bu ayki Konserler; Mehmet Erdem ve Rubato, Gökhan Türkmen, Mustafa Ceceli, Hadise, Ceza gibi yıldızlardan oluşuyor. 

Tarih: 22 Şubat – 29 Şubat arası

Yer: Selçuklu Kongre Merkezi Anadolu Oditoryum

Bilet Fiyatı: Ortalama 60 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz. 


Tiyatrolar 

Fareler ve İnsanlar 

Kaynak

Zeki ve kınık bir adam olan George Milton ile ismiyle tezat oluşturacak şekilde iri ve çok güçlü ama akli dengesi bozuk olan Lennie Small, Büyük Bunalım sırasında çiftlikten çiftliğe dolaşarak iş arayan göçmen toprak işçilerinden ikisidir. George’un yumuşak şeylere olan aşırı düşkünlüğü bir cinayet işlemesine sebep olur. Bu sebeple de tüm köy tarafından düşman olarak ilan edilirler. Ardından da kaçış başlar. John Steinbeck’in aynı adlı romanından uyarlanan bu oyun izleyiciyi içsel hesaplaşmaların yer alacağı, düşünsel bir sürece sürükleyecek. 

Tarih: 29 Şubat

Yer: 4 Mevsim Tiyatro Salonu Ankara

Bilet Fiyatı: 56.50 TL 

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz. 


Kadınlar Erkekler

Adem ile Havva’dan bu yana devam eden o en eski hikaye: Kadınlar erkekler, aşklar sevgiler, bitmeyen çekişmeler, tutkuyla bağlanmalar, yıpranıp ayrılmalar.Kadınların da artıları var eksileri var, erkeklerin de. Aslında insanların artıları ve eksileri var. Bu yönüyle insanı insan yapan zayıflıklarını ve güçlü yönlerini bize tekrar hatırlatmayı amaçlayan bir sahne. 

Tarih: 22 Şubat 

Yer: Düşkapanı Sanat Merkezi Ankara

Bilet Fiyatı: Tam 56.50 TL – Öğrenci 36.50 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz. 


Ağaçlar Ayakta Ölür

Ağaçlar Ayakta Ölür”, İspanyol yazar, şair Alejandro Casona’nın dünya klasikleri arasında yer alan bir duygusal komedisi. İyilik ve sevgi kavramında yoğunlaşan oyun, dağılan aileyi bir araya getirmek için büyük bir risk alan bir adamın karısına yapmaya çalıştığı iyilik üzerine kurulu. Ağaçların yapraklarının dökülmesi misali dağılan aileyi bir araya getirmeye çalışan babanın çabaları sonuca ulaşabilir mi? 

Tarih: 4 Şubat, 9 Şubat 

Yer: Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi, Konya Devlet Tiyatrosu

Bilet Fiyatı: Tam 90.50 TL – Öğrenci 70.50 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz. 


Bir Delinin Hatıra Defteri 

Nikolay Gogol’un en sevilen öykülerinden olan Bir Delinin Hatıra Defteri, 1965 yılında sahneye uyarlanmış ve ülkemizde ilk tek kişilik oyun olarak sergilenmiştir. Yaşadıkları olaylarla baş etmek için hatıra defteri yazan bir adamın başına gelen trajikomik olaylar seyirciyle buluşuyor. Hatıra defterinde ayrıca usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu başrolde oynuyor. 

Tarih: 9 Şubat – 18 Şubat arası

Yer: Tatbikat Sahnesi Ankara 

Bilet Fiyatı: 67 TL 

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz. 


Güneydoğu Anadolu bölgesi

Konserler 

Hayal Kahvesi Diyarbakır 

Her türden müzik zevkini yaşatacak ünlü yelpazesi ile bu ay müziğe doymaya çağırıyor sizi. Cem Adrian, Ceg, Melek Mosso gibi isimleri bu ay Diyarbakır hayal kahvesinde göreceğiz. 

Tarih: 7 Şubat – 19 Şubat

Yer: Hayal Kahvesi Diyarbakır 

Bilet Fiyatı: 56.50 TL 

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz. 


Urfa City Avm Konserleri

Bölgenin en büyük avm’si olma niteliğini taşıyan Urfa City Avm şubat ayında da müzik severler için ünlü isimlere ev sahipliği yapacak. Gelecek olan isimler ise Ahmet Aslan, Mehmet Erdem, Norm Ender gibi yıldızlar olacak. 

Tarih: 12 Şubat – 29 Şubat arası

Yer: Urfa City Avm 

Bilet Fiyatı: 56.50 TL 

Biletler ve detaylar için buraya bakabilirsiniz. 


Tiyatrolar 

Seni Unutmak İstemedim ki

“11 yıllık bir evliliği ayakta tutmak için en fazla ne yapardınız? Mesela sırf karınızı mutlu etmek için hamile kalır mıydınız? Kadınlar aslında ne ister? Erkekler bu isteklerin ne kadarını doğru anlar? Madem evlilik uzun bir oyun o zaman haydi oynamaya başlayalım ama kurallara dikkat edin zira bazıları size çok da uymayabilir.” İlişkileri bu bakış açısıyla ele alan tiyatro oyununda izleyenleri bazı şeyleri sorgulamaya davet ediyor.

Tarih: 3 Şubat – 27 Şubat arası

Yer: GAÜN KM Gaziantep

Bilet Fiyatı: Tam 78.50 TL – Öğrenci 68.50 TL

Biletler ve detaylar için buraya bakabilirsiniz.


Çingeneler Zamanı Müzikali

Kaynak

Filmiyle oldukça ses getiren ve sinema eleştirmenleri tarafından başyapıt kabul edilen bir müzikal olma niteliğini taşıyor. ‘Tüm saflığıyla aşkını, sahip olduklarınla yaşamak mı, zengin bir hayata sahip olmak için yavaş yavaş saflığına ve yaşamına olan inancını yitirerek tüm sevdiklerini kaybetmek mi?’ Sorusuyla adeta izleyiciyi oyunun içine çeken bir müzikal.

Tarih: 23 Şubat – 25 Şubat arası 

Yer: Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi KM, GAÜN KM, Malatya Sabancı KM

Bilet Fiyatı: 68 TL 

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz. 


Akdeniz Bölgesi

Konserler 

Hatay Kültür Merkezi Konserleri 

Hem tiyatro oyunlarının hem de konserlerin yer alacağı renkli etkinliklere ev sahipliği yapan Hatay, bu ay sahnesinde Ahmet Aslan ve Kahraman Deniz gibi isimleri ağırlıyor.

Tarih: 11 Şubat – 20 Şubat 

Yer: Hatay KM

Bilet Fiyatı: 56.50 TL 

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz. 


Holly Stone Konserleri Antalya 

Antalya da gerçekleşen konserler sizi birçok ünlü sanatçıyla müziğin tadına doymaya ve günlük hayat stresinden sıyrılmaya çağırıyor. Can Bonomo, Emircan İğrek, Adamlar gibi bir çok ünlü isim bu ay Antalya sahnesinde. 

Tarih: 5 Şubat – 28 Şubat 

Yer: Holly Stone Performance Hall Antalya 

Bilet Fiyatı: Ortalama 56.50 TL 

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz. 


Jolly Joker Adana Konserleri

2019 yılında 01 Burda AVM’nin içinde açılan Jolly Joker Adana, 1200 kişi kapasiteli alanıyla Adana’da yaşayan müzikseverleri sevdikleri sanatçılarla buluşturuyor. Hakan Altun, Koray Avcı, Buray, Emircan İğrek, Zeynep Bastık, Merve Özbey gibi ünlü isimleri ağırlayacak. 

Tarih: 1 Şubat – 29 Şubat arası

Yer: Jolly Joker Adana 

Bilet Fiyatı: 90 TL 

Biletler ve detaylar için buraya bakabilirsiniz. 


Jolly Joker Mersin Konserleri

1200 kişilik kapasitesiyle Mersin’de bir çok ünlü sanatçıyı ağırlamaya hazırlanan Jolly Joker Mersin, Berkay, Buray, Koray Avcı, Zeynep Bastık gibi ünlü isimleri ağırlayacak. 

Tarih: 1 Şubat – 29 Şubat arası 

Yer: Jolly Joker Mersin 

Bilet Fiyatı: Ortalama 90.50 TL

Biletler ve detaylar için buraya bakabilirsiniz.


Tiyatrolar 

Adalet Sizsiniz

Yargının siyasallaştığı üç tarihi olayı Sokrates, Galileo, Sacco ve Vanzetti’nin yaşamları üzerinden yola çıkılarak ölüme mahkum edilen düşünürlerin aslında ne kadar yargısız infaza maruz kaldıklarını bizlere gösteriyor. 

Tarih: 7 Şubat – 10 Şubat arası

Yer: Antalya Türkan Şoray KM, Antalya Manavgat KM, Alanya KM

Bilet Fiyatı: 68 TL 

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz. 


Ağaçlar Ayakta Ölür

Kaynak

Ağaçlar Ayakta Ölür”, İspanyol yazar, şair Alejandro Casona’nın dünya klasikleri arasında yer alan bir duygusal komedisi. İyilik ve sevgi kavramında yoğunlaşan oyun, dağılan aileyi bir araya getirmek için büyük bir risk alan bir adamın karısına yapmaya çalıştığı iyilik üzerine kurulu. Ağaçların yapraklarının dökülmesi misali dağılan aileyi bir araya getirmeye çalışan babanın çabaları sonuca ulaşabilir mi? 

Tarih: 8 Şubat 

Yer: 01 Burda PGM AVM

Bilet Fiyatı: Tam 90.50 TL – Öğrenci 70.50 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz. 


Vahşet Tanrısı

Kaynak

İşlerin yavaş yavaş çığrından çıktığı aile, karı-koca ve çocuk temalı tek perdelik komedi olma özelliğini taşıyor bu oyun. Aile bireylerinin aslında bambaşka karakterde olmasıyla ev içinde sürekli dönen çatışmalar izleyiciyi hem güldürüyor hem de düşündürüyor. Etkinlik içindeki çocuğu büyütemeyenleri ve keşfetmek isteyen herkesi bekliyor.

Tarih: 27 Şubat – 29 Şubat arası 

Yer: Mersin Yenişehir beld. Atatürk KM, 01 Burda AVM Adana

Bilet Fiyatı: 113 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz. 


Seni Unutmak İstemedim ki

Kaynak

“11 yıllık bir evliliği ayakta tutmak için en fazla ne yapardınız? Mesela sırf karınızı mutlu etmek için hamile kalır mıydınız? Kadınlar aslında ne ister? Erkekler bu isteklerin ne kadarını doğru anlar? Madem evlilik uzun bir oyun o zaman haydi oynamaya başlayalım ama kurallara dikkat edin zira bazıları size çok da uymayabilir.” İlişkileri bu bakış açısıyla ele alan tiyatro oyununda izleyenleri bazı şeyleri sorgulamaya davet ediyor.

Tarih: 3 Şubat – 27 Şubat arası

Yer: Yaşar Kemal KM Adana, Hatay KM

Bilet Fiyatı: Tam 78.50 TL – Öğrenci 68.50 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz.


Doğu Anadolu bölgesi

Konserler 

Pera

Hatrı sayılır bir dinleyici kitlesine sahip olan, son birkaç yıldır adından oldukça söz ettiren grup konserlerle dinleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Dizilerle de birlikte daha çok tanınan ve kitlesini genişleten Pera şimdi de Erzincan’da konser vermeye hazırlanıyor!

Tarih: 28 Şubat 2020

Yer: Latte Performance Hall 

Bilet Fiyatı: 50 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz.


Tiyatrolar 

Çingeneler Zamanı Müzikali 

Birçok farklı bölgede gördüğümüz müzikal şimdi de Malatya’da! Filmiyle oldukça ses getiren ve sinema eleştirmenleri tarafından başyapıt kabul edilen bir müzikal olma niteliğini taşıyor. ‘Tüm saflığıyla aşkını, sahip olduklarınla yaşamak mı, zengin bir hayata sahip olmak için yavaş yavaş saflığına ve yaşamına olan inancını yitirerek tüm sevdiklerini kaybetmek mi?’ Sorusuyla adeta izleyiciyi oyunun içine çeken bir müzikal.

Tarih: 24 Şubat 2020 

Yer: Malatya Sabancı KM

Bilet Fiyatı: 79 TL 

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz. 


Nilgün Belgün’le Aşk ve Komedi

Kaynak

Kimi zaman güldüren, kimi zaman hüzünlendiren bir gösteri! Nilgün Belgün’ün kendi hayatından kesitler sunduğu, aşk ve komedinin hakim olduğu, aynı zamanda dans gösterileriyle süslenen bu gösteri şimdi de Malatya’da! İşte detaylar…

Tarih: 29 Şubat 2020

Yer: Malatya Kongre ve Kültür Merkezi, Kemal Sunal Salonu 

Bilet Fiyatı: 68 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya tıklayınız.


Karadeniz bölgesi 

Konserler 

Hayal Kahvesi Giresun 

Khontkar, Anıl Piyancı, Ceg gibi ünlü rap sanatçıları bu şubatta Giresun’a geliyor. Rap müziğe doymak isteyenler bu konserleri kaçırmasın. 

Tarih: 16 Şubat – 28 Şubat 

Yer: Hayal Kahvesi Giresun 

Bilet Fiyatı: 57.50 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz. 


Samsun Konserleri 

Mustafa Ceceli, Koray Avcı Khontkar, Haluk Levent gibi ünlü isimlerin şarkılarının seslendireceği konserlerin hepsini sizin için derledik. Farklı mekanlarda gerçekleşecek konserlerin biletlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

Tarih: 8 Şubat – 28 Şubat arası

Yer: Atakum belediyesi, Big Yellow Taxi Benzin

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz. 


Hayal Kahvesi Trabzon konserleri 

İlyas Yalçıntaş, Cem Adrian, Zakkum, Haluk Levent, Anıl Piyancı ve Ceg den oluşan konser etkinlikleri ile Trabzon soğukları konser çoşkusuyla ısınmaya hazırlanıyor. 

Tarih: 7 Şubat – 29 Şubat arası 

Yer: Hayal Kahvesi Trabzon 

Bilet Fiyatı: Tam 101 TL – Öğrenci 90 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz. 


Tiyatrolar

Hanım & Efendi 

Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci’yi aynı sahnede gördüğümüz, kendinize dışarıdan bakma fırsatı bulacağınız, farklı bir bakış açısı kazanacağınız bir oyun Bartın Kültür Merkezi Sahnesi’nde sizlerle!

Tarih: 17 Şubat 2020

Yer: Bartın Kültür Merkezi 

Bilet Fiyatı: 67.50 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz.


Tartuffe

Kaynak

Dünyada büyük yankı getiren yazar Molière’in başyapıtı kendine has yorumuyla sahneye taşınıyor! Güldürürken düşündüren, sizleri Fransa’ya kadar götüren bu etkinlik şimdi de Bolu’da!

Tarih: 8 Şubat 2020

Yer: Bolu İl Kültür ve Turizm Salonu

Bilet Fiyatı: 68 TL

Biletler ve detaylar için buraya tıklayınız. 


Aldırma Gönül

Yarattığı karakterlerle hayatımızda büyük yere sahip olan, öykülerinin yerini dolduramadığımız, toplumsal gerçekçiliği gözler önüne seren yazar Sabahattin Ali’nin duyguları, düşüncelerini şimdi de farklı bir yorumla sahnede görüyoruz. Ferhat Göçer’in performansıyla “Aldırma Gönül” oyunu şimdi Bolu’da!

Tarih: 12 Şubat 2020

Yer: Bolu İl Kültür Ve Turizm Salonu 

Bilet Fiyatı: 88 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz.


Hoşgeldin Boyacı

Kaynak

Erdal Özyağcıları tekrar sahnede gördüğümüz, Donald Churchill’in yazdığı oyun çarpıcı hikayesiyle seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor!

Tarih: 15 Şubat 2020

Yer: Bolu İl Kültür ve Turizm Salonu 

Bilet Fiyatı: 79TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya tıklayınız.


Bir Delinin Hatıra Defteri

Nikolay Vasilyeviç Gogol’un harika eseri şimdi de Alparslan Mehmet Bıyık’ın yorumuyla sahneye taşınıyor! Alt üst ilişkilerini gözlemleyebileceğiniz, kimi zaman tebessüm ettirecek kimi zaman dramatik sahnelere yer verecek bu oyuna göz atmayı unutmayın… 

Tarih: 9 Şubat 2020

Yer: Çorum Devlet Tiyatrosu

Bilet Fiyatı: Tam: 45 TL, Öğrenci: 35 TL 

Biletler ve etkinlik detayları için buraya tıklayınız. 


Ormantik Komedi

Kaynak

Sosyal medyanın hayatımızı ne derecede ele geçirdiğini gösteren, farkındalık yaratan ve bunu çiftlerin birbirine karşı hareket ve tavırlarıyla gözler önüne seren bir oyun… Sıcak hikayesiyle aynı zamanda günümüz problemi haline gelen sosyal medyanın gücünü gösteren bu oyun Düzce’de sizlerle! 

Tarih: 22 Şubat 2020

Yer: Düzce Kültür Merkezi, Celil Yağız Sahnesi

Bilet Fiyatı: 67 TL 

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz. 


Azınlıkta Kaldık

Kaynak

Uzun bir aradan sonra yeni oyunu “Azınlıkta Kaldık” ile Uğur Yücel tekrar sahnede! Karşılıklı sohbet gibi geçen standup gösterisi ile gülmeye hazırlanın.

Tarih: 11 Şubat 2020

Yer: Ordu Kültür Sanat Merkezi

Bilet Fiyatı: 66.75 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya tıklayabilirsiniz.


Joseph K.

Kaynak

Franz Kafka’nın yılların eskitemediği Dava isimli yapıtı farklı bir yorumla sahnede! Mert Fırat, Didem Balçın gibi oyuncuların yer aldığı oyun şimdi de Samsun’da seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor!

Tarih: 1 Şubat 2020

Yer: Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi

Bilet Fiyatı: 101.75 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz.


Sevmekten Öldü Desinler

Yeşilçam havasını tekrar hissedeceğiniz, sıcak hikayesiyle, sezonun en iyi oyunlarından biri sizlerle! Müzikleriyle oyuna eşlik edecek, kimi zaman hüzünlendiren, kimi zaman güldüren oyun şimdi de Zonguldak’ta!

Tarih: 17 Şubat 2020

Yer: Zonguldak Atatürk Kültür Merkezi

Bilet Fiyatı: 70 TL

Biletler ve etkinlik detayları için buraya bakabilirsiniz.


burs ara görseli
Burs mu arıyorsun? O zaman tıkla!