Tüm Dünyayı etkisi altına alan Corona Virüs sebebiyle evlerde kalmak zorunda kalındığı bu dönemde her şey evden yapılmak durumunda kalındı. Evde kalınan bu dönemde birçok alışkanlık değişmek zorunda kaldı. Bu durumu fırsata çevirmek, süreç bittiğinde bambaşka yetkinliklerle normal hayata dönmek mümkün. Sadece yeni yetenek veya yetkinlik eğitimleri, etkinlikleri değil bazı eğlence araçları dahi online yapılmaya başlandı. Yurt dışı ve yurt içindeki müzeler sanal olarak ücretsiz bir şekilde kullanıma açıldı, online eğitim platformlarındaki ücretli eğitimler ücretsiz hale geldi, dünya çapındaki üniversitelerin eğitimleri ve kütüphane arşivleri kullanıma açıldı ve bunlar gibi birçok konserler, canlı yayın eğitimleri vb. online olarak verilmeye başlandı. Belki de daha önce görmek, dinlemek için zaman ve para bulunamayan etkinlikler şimdi herkesin kullanımında. Bu fırsatı değerlendirme gerek! 

E-Bursum tam da bu noktada sizin yanınızda! İşte her konudaki online ücretsiz tiyatrolar bu yazıda, Devlet Tiyatrolarının , Şehir Tiyatrolarının, ünlü tiyatrocularımızın ve daha fazlasının online oyunlarını ücretsiz izlemek için üzerine tıklamanız yeterli!

Sanal Turlar: Yurt İçindeki Müzeler, Saraylar…, Sanal Turlar: Yurt Dışındaki Müzeler, Saraylar… ve Online Ücretsiz Konserler, Eğitimler… yazılarımızdan da bu süreçte faydalanabilirsiniz.


Ankara Devlet Tiyatrosu


İstanbul Devlet Tiyatrosu


Bornova Şehir Tiyatrosu


Eskişehir Şehir Tiyatroları


Van Devlet Tiyatrosu


Nilüfer Kent Tiyatrosu


Trabzon Şehir Tiyatrosu


Afyon Belediye Şehir Tiyatrosu


Nilüfer Belediyesi Kent Tiyatrosu


Dostlar Tiyatrosu


Levent Üzümcü


Haluk Bilginer


Nejat Uygur Tiyatrosu


Kadro Pa


Proje No2


Mekan Artı


İTÜ Müzikal Topluluğu


Nazım Hikmet Kültür Merkezi


Galata Perform


Tiyatro Ak’la Kara


Tiyatro Oyunevi


Tiyatro Mundus


Hareket Atölyesi


Fulya Peker


FMV Işık Müzikal Topluluğu


Enka Tiyatro Kulübü


İçimizden Bir Ekip


BONUS


burs ara görseli
Burs mu arıyorsun? O zaman tıkla!