Manisa Eğitime Katkı Derneği kimlere burs verir? Manisa Eğitime Katkı Derneği bursu nedir? 2018-2019 Manisa Eğitime Katkı Derneği bursuna ne zaman ve nasıl başvurulur? Manisa Eğitime Katkı Derneği bursuna başvuru için gerekli belgeler nelerdir? Tüm bu soruların ve nicesinin cevaplarını Manisa Eğitime Katkı Derneği Bursu Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey yazımızda bulabilirsiniz!

Manisa Eğitime Katkı Derneği, Manisalı olan, Manisa’da okuyan öğrencilere burs ve yemek imkanı sunan bir kuruluştur. Dernek mevcut mali gücü doğrultusunda bütçesinin bir kısmını öğrencilerin yemek ihtiyacı için ayırmaktadır. Ayrıca, yine mali durumlar doğrultusunda, ilköğretim öğrencilerine de burs imkanı sağlamaktadır. Dernek bunların dışında, o yılın başarılı öğrencilerine çeşitli ödüller vermektedir.

Bu yazımızda, sizler için 2018-2019 dönemi Manisa Eğitime Katkı Derneği bursunu inceledik. Nice burs fırsatından haberdar olmak ve bu fırsatlara kolayca başvurmak için sizleri E-Bursum’a bekliyoruz. Buradan burs fırsatlarına ulaşabilirsiniz.


Manisa Eğitime Katkı Derneği burs başvuru ön koşulları nelerdir?

Celal Bayar Üniversitesi’nde veya Manisa ili dışında okuyan Manisalı öğrenciler ve başka ilden gelmiş olan Celal Bayar Üniversitesinde okuyan öğrenciler bursa başvurabilir.

Ek olarak ihtiyaç sahibi olmak dışında başka bir ön koşul aranmamaktadır.


Manisa Eğitime Katkı Derneği bursuna nasıl ve ne zaman başvurulur?

2018-2019 öğretim yılında derneğin burs başvuruları 15 Ekim’de sona erecektir. Öğrencilerin ilk olarak ön başvuru yapması gerekmektedir. Ön başvuru formunu doldurduktan sonra derneğe e-mail yoluyla göndermelisiniz.


Manisa Eğitime Katkı Derneği ne kadar burs veriyor?

Burs miktarı değişkenlik göstermekte olup, yönetim kurulunun kararı belirlenip öğrencilere bildirilecektir.


Manisa Eğitime Katkı Derneği burs başvurusu için gerekli belgeler nelerdir?

Ön başvuru sonucundan gerekli belgeler dernek tarafından bildirilecektir.


Manisa Eğitime Katkı Derneği burs başvuru sonuçları açıklandı mı?

Dernek burs sonuçları, son başvuru tarihinden itibaren 1 ay içinde açıklanacaktır.