E-Bursum ve ininal burs alan öğrenciler için iş birliğine gidiyor! Burslar yavaş yavaş açıklanmaya başlarken banka hesabı açmakla uğraşmadan, bursunu ininal Kart’ına almaya ne dersin? Bursunu ininal Kart’ınla al, bursun kartına yattığı anda 20 TL hoş geldin hediyesini kazan!


Her yerde geçen alışveriş kartı, ininal Kart ile banka hesabına gerek duymadan, borçlanmadan, ekstre ile uğraşmadan, hem internette hem de mağazalarda alışveriş yapabilirsin!

Yüklediğin kadar harcar, harcayacağın kadar yüklersin. Çipli ve temassız özellikleri ile güvenli ve hızlı alışveriş yapabilirsin. ininal Kart’a ininal Cüzdan üzerinden ya da anlaşmalı noktalar ve banka ATM’lerinin yer aldığı 75 binden fazla noktadan yükleme yapabilir, Kart’ını aralarında ŞOK, Migros, D&R gibi noktaların bulunduğu 20 binden fazla noktadan alabilirsin. Sana en yakın satış noktasını öğrenmek için tıkla!

Bursunu ininal Kart’la alarak aşağıda seni bekleyen avantajlardan faydalanabilirsin!

  • E-Bursum ayarlar üzerinden ücretsiz ininal Sanal Kart’ını hızlıca oluşturabilirsin.
  • E-Bursum üzerinden yarattığın kartlar için kart aidatı ödemezsin.
  • ininal’ın kullanıcılarına özel kampanyalarından yararlanabilirsin. https://www.ininal.com/kampanyalar
  • Aylık 750 TL limitini 5 adımda kolayca artırıp limitini 50 bin TL’ye çıkartabilirsin.

Nasıl ininal Kart alabilirim?

  1. E-Bursum ayarlar bölümünden ininal sanal kartını oluştur.
  2. Sanal kartını burs veren kurumların bursunu yatıracağı kart olarak kurumlara ilet, eğer E-Bursum’dan başvuru alan bir kurumdan burs alıyorsan hesap bilgileri kısmına ininal Kart’ını gir.
  3. ininal cüzdan uygulamasını indir.
  4. ininal cüzdan’a giriş yapmak için ininal uygulamasında giriş yap kısmına E-Bursum’a tanımlı olan cep telefonu numaranı girip “şifremi unuttum” diyerek yeni bir şifre oluşturarak ininal Cüzdan uygulamasına giriş yap.
  5. ininal Cüzdan’a giriş yaptığında E-Bursum üzerinde tanımlı olan ve burslarının yattığı kartını görebileceksin.
  6. ininal Kart’ına tanımlı bursunu istediğin gibi harcayabilir, faturalarını ödeyebilir veya EFT yapabilirsin.

Aldığın bursun E-Bursum üzerinden başvuru alan(mavi tikli) kurumlardan olmasına gerek yok, herhangi bir vakıf veya dernekten aldığın bursu doğrudan ininal kart’a alman yukarıdaki avantajlardan yararlanman için yeterli!

Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için tek yapman gereken hesabını E-Bursum ayarlardan açmak ve bursunu ininal Kart’ın ile almak. Hemen hesabını oluşturmak için E-Bursum’a giriş yaptıktan sonra buraya tıkla.