Avrupa Yamaha Müzik Vakfı  kimlere burs verir? Avrupa Yamaha Müzik Vakfı  bursu nedir? 2018-2019 Avrupa Yamaha Müzik Vakfı  bursuna ne zaman ve nasıl başvurulur? Tüm bu soruların ve nicesinin cevaplarını Avrupa Yamaha Müzik Vakfı  Bursu Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey yazımızda bulabilirsiniz!

Müzik severler, tutkusunu daha da ilerletmek isteyenler için şahane bir fırsat. Avrupa Yamaha Müzik Vakfı tarafından tam zamanlı öğrencilere 33 ülkede 46 burs sağlanacak. Bu senenin ana konusu; TROMPET.

Bu yazımızda, sizler için 2018-2019 dönemi Avrupa Yamaha Müzik Vakfı bursunu inceledik. Nice burs fırsatından haberdar olmak ve bu fırsatlara kolayca başvurmak için sizleri E-Bursum’a bekliyoruz. Buradan yazdığımız tüm yazılara erişebilirsiniz.


Avrupa Yamaha Müzik Vakfı burs başvuru ön koşulları nelerdir?

25 yaşından küçük ve tam zamanlı öğrenci olmak bu bursa başvurabilmek için yeterlidir.


Avrupa Yamaha Müzik Vakfı bursuna başvururken dikkat etmeniz gerekenler?

Lütfen başvuru formu ile birlikte kayıtlarınızın bulunduğu CD veya DVD’yi gönderdiğinizden emin olun. Kayıt için aşağıdaki bilgilere dikkat etmelisiniz.  

  • Kayıtların formatı .WAV veya .MP3 olmalıdır.  
  • Kayıtların kalitesi seçim sürecini etkilememektedir.  
  • Kayıt edilen iki parçanın uzunlukları her kayıt için 20 dakikayı aşmamalıdır  ve her parça farklı bir tarzı yansıtmalıdır.

Avrupa Yamaha Müzik Vakfı bursuna nasıl ve ne zaman başvurulur?

Burs başvuruları 30 Kasım 2018 tarihine kadar alınmaktadır. Başvuru formunu doldurmalı ve 2 adet ses kaydı ile aşağıdaki adrese göndermelisiniz.

Başvuruların gönderileceği adres:

Yamaha Music Europe GmbH

Branch Turkey

Mor Sümbül Sokak, Varyap Meridian Business 1.Blok No:1 113-114-115 34746 Bati Ataşehir İstanbul

NOT: Burs ile alakalı ayrıntılı bilgileri yukarıda belirtilen adresten alabilirsiniz.